Зроби правильний вибір

    Дуже важливо в сучасному світі не розгубитись і вибрати професію до душі,  саме ту, яка буде завжди потрібна на ринку праці.
    Кожен мріє стати людиною самодостатньою, досягти вершин. Молода людина має бути готова до життя. Кожен прагне розумітись в техніці, керувати автотранспортними засобами, володіти комп’ютером, новітніми сучасними технологіями, а також смачно готувати їжу, тому саме Сокирянське вище професійне училище пропонує професії, які є основною життєдіяльності людини і їх можна здобути в нашому навчальному закладі.
     Сьогодні до своєї альма-матер щоденно поспішають на навчання понад 500 юнаків і дівчата. Веселі і вродливі, стрункі і заповзяті до знань, вони здобувають професії тракториста-машиніста с/г виробництва; слюсаря-ремонтника с/г техніки; водія автотранспортних засобів категорії «В», «С»; кухаря; кондитера; офіціанта; оператора комп’ютерного набору; конторського службовця (бухгалтерський напрямок). Учні, які прийняті після 9-ти класів ЗОШ, поряд із робітничою професією здобувають і повну загальну середню освіту. Варто сказати, що крім цього, навчальний заклад акредитований і ліцензований на право надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням кваліфікаційних вимог до спеціальностей «Технологія та ремонт машин і обладнання сільськогосподарського виробництва». Юнаки і дівчата за півтора-два роки, залежно від обраного профілю, проходять курс занять, відповідно аналогічних програм вищих навчальних закладів. За бажанням кожен з них може продовжити здобувати вищу освіту, починаючи з третього курсу, без вступного тестування у вузах аграрно-технічної орієнтації.
      Для студентів створені всі умови щодо повноцінного навчання, проживання в гуртожитку. Вони мають можливість займатися в аматорських гуртках, користуватися бібліотекою, у фондах якої майже 54 тис. книг. Одна з особливостей закладу, що харчування і проживання в гуртожитку – безкоштовні. Останнім часом проведено євроремонт, оснащені новою технікою кабінети, обладнано сучасні класи слюсарної та кухарської справи. Значно поліпшено спортивну базу. Надалі ця робота продовжуватиметься.
      Успіх справи в значній мірі вирішують кадри. І ми задоволені, що з учнями працюють високоосвічені, уміючи і досвідчені педагоги і майстри виробничого навчання, люди, які до дітей ставляться з душею, вболівають за них, як за своїх рідних. Із 100 чоловік, що здійснюють навчально-виховний процес, майже третина – це наші колишні випускники, чимало педагогів нагороджені знаком «Відмінник освіти України», мають педагогічні звання, є ветеранами профтехосвіти.
                                                                                                                                                                             Олександр Петрович Купчик
директор Сокирянського вищого професійного училища.